امکانات!!!

سلام

از وقتی که تصمیم گرفتم دوباره وبلاگمو راه اندازی کنم ... با خودم گفتم لااقل یه کلاس بذارم و امکاناتی با وبلاگم اضاقه کنم:

۱) خبرنامه: شما کافیه با وارد کردن [نام] و [ایمیل] ٬ خبرنامه هفتگی وبلاگ رو دریافت کنین.

۲) نظر سنجی (sms): شما با استفاده از sms میتوانید در نظر سنجی شرکت کنین ٬ با این سیستم نظرسنجی دقیقتری انجام میگیره ٬‌چون با یک شماره بیش از یک بار نمیشه توی نظرسنجی شرکت کرد. (در ضمن از اینکه شماره موبایل شما در وبلاگ ثبت میشه نترسین!! چون به هیچ وجه ردی از کسانی که در نظرسنجی شرکت میکنن باقی نمی مونه ٬‌ مطمئن باشین!!)

۳)‌ نظرسنجی (وب): به راحتی وقتی به اینترنت وصل هستین می تونین توی نظرسنجی شرکت کنین! ولی قول بدین بیش از یه بار نظر ندین!!

۴) چت: وقتی روی [MEHRAZ CHAT] کلیک کنین ٬ صفحه ی  چت وبلاگ باز میشه که کافیه یه nickname (اسم شناسه ٬‌ ID) برای خودتون انتخاب کنین و چت کنین!!

به زودی ساعتی رو تعیین میکنم که خودم هم برای چت در خدمتتون باشم!

/ 1 نظر / 24 بازدید
ثريا

سلام دوستان عزیز یه خبر مهم که شاید فقط یک بار گفته شود. سایت شفای نورانی و طب مکمل راه اندازی شده و پاسخگوی بسیاری از مسائل و مشکلات شماست. اگر خود و عزیزانتان را دوست دارید در آنها ثبت نام کرده تا بتوانید در همایشهای رایگانش استفاده کرده و تحول درونی خود را که نتیجه اش آرامش درون و بیرون شماست نظاره گر باشید www.shafaa.com www.tebemotaali.com